Sincap Kürklü Black Golden Yavrumuz

Tekirdağ,Çorlu

İlan Detayları
İlan Tarihi:
19 Eylül 2019, 12:45
İlan Bitiş Tarihi:
14 Ocak 2020, 16:21
İlan İl ve İlçe:
Tekirdağ,Çorlu
İlan Kategorisi:
British Shorthair
Yaş:
2-3 Aylık
Cinsiyet:
Dişi
Gösterim:
23 kişi tarafından 39 kere incelenmiştir.
Fiyat:
Görüşülür

İlan Açıklaması

3 Haziran 2019 doğumlu Black Golden dişi yavrumuz yeni evine gitmeye hazır. Anneleri Scottish Fold Tortieshell, babaları Scottish Straight Black Golden. Yavrumuzun iç ve dış parazit tedavileri yapılmıştır.

Çorlu'da yaşıyoruz ve yavrularımızı evimizden elden teslim ediyoruz. İstanbul'dan sahiplenmek isteyen olursa yavruyu Beylikdüzü'ne getirebiliriz. İlgilenenler detaylı bilgi için irtibat telefonumuza ulaşabilirler.

Sitemiz tüm hayvan sevenlerin beğenisine sunulmuş öncelikle köpek sahiplendirme amaçlı ve bu işi profesyonel çerçevede yapan belgeli işletmelerin satılık köpek ilanları ile uygun fiyatları bulacağınız, güncel ücretsiz ilan merkezi. Sitemiz tarafından hayvan satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Sitemiz hayvan sever kişilerin buluştuğu ve ilanlarını sergilediği ücretsiz bir ilan platformudur. 3285 sayılı Kanuna dayalı olarak Ev ve Süs Hayvanları Satış Yerleri 'nin Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Satın alma işlemi söz konusu olursa lütfen yetki belgesi ve ruhsatını sorunuz.