Amerikan Cocker Satılık Yavruları

İzmir,Güzelbahçe

İlan Detayları
İlan Tarihi:
17 Aralık 2018, 00:05
İlan Bitiş Tarihi:
17 Ağustos 2019, 12:51
İlan İl ve İlçe:
İzmir,Güzelbahçe
İlan Kategorisi:
Amerikan Cocker Spaniel
Yaş:
2-3 Aylık
Cinsiyet:
Belirtilmemiş
Gösterim:
266 kişi tarafından 392 kere incelenmiştir.
Fiyat:
Görüşülür

İlan Açıklaması

Amerikan Cocker Spaniel Açıklaması: English Cocker Spaniel'lerinin A.B.D'ye götürülmesi sonucuna üretilmiş türdür.Oldukça neşeli,duygusal,çocuk dostu köpeklerdir.Sahiplerine karşı iyi huylu ve sadıktırlar.Apartmanlarda yaşayabilirler.Av esnasında ve evde cesur ve dayanıklıdırlar.Çocuklarla çok iyi geçinirler,onlarla oyun oynarken çocuk olurlar.İnsanlara karşı saygılıdırlar ancak iyi eğitim almamış olanları başına buyruk davranabilirler.Kuyruğunu devamlı sallayarak her zaman sevecen ve sıcakkanlı olduğunu belli eder.Zeki ve güvenilirdirler.

Başka köpeklerle birlikte eğitiliyorsa onlar havlarken dikkatleri dağılabilir.Eğitimde garip davranışlardan ve laubalilikten kaçınılmalıdır. çünkü bu durumda kafası karışabilir ve istenen yanıtlar alınamayabilir sinirli davranışlar gösterebilir.

Sitemiz tüm hayvan sevenlerin beğenisine sunulmuş öncelikle köpek sahiplendirme amaçlı ve bu işi profesyonel çerçevede yapan belgeli işletmelerin satılık köpek ilanları ile uygun fiyatları bulacağınız, güncel ücretsiz ilan merkezi. Sitemiz tarafından hayvan satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Sitemiz hayvan sever kişilerin buluştuğu ve ilanlarını sergilediği ücretsiz bir ilan platformudur. 3285 sayılı Kanuna dayalı olarak Ev ve Süs Hayvanları Satış Yerleri 'nin Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Satın alma işlemi söz konusu olursa lütfen yetki belgesi ve ruhsatını sorunuz.