Beagle Satılık Yavruları

İzmir,Güzelbahçe

İlan Detayları
İlan Tarihi:
31 Aralık 2018, 15:48
İlan Bitiş Tarihi:
14 Ocak 2020, 16:21
İlan İl ve İlçe:
İzmir,Güzelbahçe
İlan Kategorisi:
Beagle
Yaş:
2-3 Aylık
Cinsiyet:
Belirtilmemiş
Gösterim:
196 kişi tarafından 331 kere incelenmiştir.
Fiyat:
Görüşülür

İlan Açıklaması

Dişisi ve erkeğinde boyut farkı olmayan Beagle köpekleri, 8 ile 14 kilogram arasında ağırlığa ve 30-36 santimetre arasında boya sahip.Beagle köpekleri ortalama olarak 12-15 yıl arasında yaşayabiliyor.

Beagle köpekleri çok sevecen bir ırk. Nazik yapıları ve sevimli görünüşleri ile tam olarak uyan karakterleri, ev içerisinde rahatça beslenme imkanı da sağlıyor. Her yaptığı hareketi oldukça tatlı bir şekilde yapabilmesi, Beagle köpeklerini çocuklar için çok iyi bir arkadaş haline getiriyor.Beagle ırkı, fazlasıyla eğlenceli olabiliyor. Özellikle etrafındaki insanların ilgisini çekmek istediğinde yaptığı hareketler ile çok farklı gösteriler sergileyebilen bu köpeklerin yaşantınıza renk katacağına emin olabilirsiniz.

Sitemiz tüm hayvan sevenlerin beğenisine sunulmuş öncelikle köpek sahiplendirme amaçlı ve bu işi profesyonel çerçevede yapan belgeli işletmelerin satılık köpek ilanları ile uygun fiyatları bulacağınız, güncel ücretsiz ilan merkezi. Sitemiz tarafından hayvan satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Sitemiz hayvan sever kişilerin buluştuğu ve ilanlarını sergilediği ücretsiz bir ilan platformudur. 3285 sayılı Kanuna dayalı olarak Ev ve Süs Hayvanları Satış Yerleri 'nin Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Satın alma işlemi söz konusu olursa lütfen yetki belgesi ve ruhsatını sorunuz.