Satılık Belçika Malinois Kurdu

İzmir,Güzelbahçe

İlan Detayları
İlan Tarihi:
23 Ocak 2019, 14:14
İlan Bitiş Tarihi:
14 Ocak 2020, 16:21
İlan İl ve İlçe:
İzmir,Güzelbahçe
İlan Kategorisi:
Belçika Malinois
Yaş:
2-3 Aylık
Cinsiyet:
Dişi
Gösterim:
201 kişi tarafından 340 kere incelenmiştir.
Fiyat:
750 TL

İlan Açıklaması

En değerli köpek ırklarından biri olarak kabul edilen Belçika Kurdu, “Groenendael” ve “Chien de Berger Belge” olarak da bilinen bir köpektir. Orta boylu, güçlü ve dengeli bir vücuda sahip olan bu köpek cinsi yüksek enerjili köpekler arasında gösterilir. Tüylerinin rengi siyahtır. İsminden de anlaşılacağı gibi 1800’lerde Belçika’da ortaya çıkan köpek türü, 1912 yılından itibaren başta ABD olmak üzere pek çok ülkede ev, çoban ve polis köpeği olarak tercih edilmeye başlanmıştır.

Belçika Kurdunun Temel Özellikleri 

Atletik ve vücuduna orantılı güçlü bacak yapısı ile heybetli bir görünüme sahip olan Belçika Kurdu cinsinin, doğuştan gelen bir koruma ve hükmetme içgüdüsü vardır. Erkeklerde 35, dişilerde ise 30 kiloya ulaşabilen bu köpek ırkının temsilcileri, 66 santimetreye varan boylarıyla orantılı bir görünümdedirler. Başları da görünümlerine uygun ebattadır. Bazı köpeklerin ayak ve göğüs bölgelerinde beyaz benekler bulunmakla birlikte bu türün tüy rengi sadece siyah olarak kabul edilir. Dik duran ve neredeyse tam olarak üçgen şeklinde olan kulaklara sahip bu köpeklerin çene yapıları çok kuvvetlidir ve yukarıdan aşağıya makas şeklinde oldukça yüksek bir basınç uygulayabilir.

Sitemiz tüm hayvan sevenlerin beğenisine sunulmuş öncelikle köpek sahiplendirme amaçlı ve bu işi profesyonel çerçevede yapan belgeli işletmelerin satılık köpek ilanları ile uygun fiyatları bulacağınız, güncel ücretsiz ilan merkezi. Sitemiz tarafından hayvan satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Sitemiz hayvan sever kişilerin buluştuğu ve ilanlarını sergilediği ücretsiz bir ilan platformudur. 3285 sayılı Kanuna dayalı olarak Ev ve Süs Hayvanları Satış Yerleri 'nin Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Satın alma işlemi söz konusu olursa lütfen yetki belgesi ve ruhsatını sorunuz.