Satılık Chiuahua

İzmir,Güzelbahçe

İlan Detayları
İlan Tarihi:
25 Ocak 2019, 16:32
İlan Bitiş Tarihi:
14 Ocak 2020, 16:21
İlan İl ve İlçe:
İzmir,Güzelbahçe
İlan Kategorisi:
Chihuahua
Yaş:
2-3 Aylık
Cinsiyet:
Dişi
Gösterim:
193 kişi tarafından 297 kere incelenmiştir.
Fiyat:
Görüşülür

İlan Açıklaması

Chihuahua(Şivava) süs köpeği kategorisinde yer alan bir köpektir.Oldukca ufak bir cinstir.Göz rengi olarak kahve açık sarı renkte gözleri bulunmaktadır.Kısa tüylüsü ve uzun tüylüsü olarak ikiye ayrılır.Bir kısmı kısa tüylüdür diğer kısmı ise uzun tüylüdür.Kahve, Sarı ve gümüş rengi olmak üzere renk çeşitleri vardır.Şivava Dayanıklı bir köpektir.

Chihuahua Özellikleri

Şivava Özellikleri

Şivava çok kibirli ve aynı zamanda hayat dolu bir ırktır.Çok inatçı bir köpektir ona sevginizi göstermenizi bekler çünkü o size sevgisini fazlasınla gösterir.Kıskanclık huyuda vardır ailesine gönülden bağlıdır.Sahibi dışındakinlere karşı Şüpheli bir tavır içersindelerdir sahibinin yüzünü yalamayı çok severler.

Sitemiz tüm hayvan sevenlerin beğenisine sunulmuş öncelikle köpek sahiplendirme amaçlı ve bu işi profesyonel çerçevede yapan belgeli işletmelerin satılık köpek ilanları ile uygun fiyatları bulacağınız, güncel ücretsiz ilan merkezi. Sitemiz tarafından hayvan satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Sitemiz hayvan sever kişilerin buluştuğu ve ilanlarını sergilediği ücretsiz bir ilan platformudur. 3285 sayılı Kanuna dayalı olarak Ev ve Süs Hayvanları Satış Yerleri 'nin Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Satın alma işlemi söz konusu olursa lütfen yetki belgesi ve ruhsatını sorunuz.