144 kişi tarafından ziyaret edildi. 434 defa incelendi.
Cinsi: Dogo Arjantin
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 6 - 12 Aylık
İlan İl İlçe: Karaisali / Ankara
Durum: Ücretsiz Sahiplendirme
İlan No: 6251
İlan Tarihi: 13 Ocak 2021
Yayın Süresi: 12 Şubat 2021

Köpeğimiz Gece'yi babamın sağlık sorunlarından ötürü sahiplendireceğiz. 8 aylık, erkek dogo, dünya tatlısı bir köpek. Çok sevecen, çocuklarla oynamaya bayılıyor. Henüz eğitim almadı, 1 yaşında gönderecektik fakat şu an acil sahiplendirmek durumundayız. Ankara/Çankaya'da yaşıyoruz.

Tercihimiz maddi durumu yerinde bir aileye sahiplendirmek yönünde. Sahiplendirmeyi MAMA KARŞILIĞI yapacağız. Eğer sahiplenmek istiyorsanız lütfen kendinizi detaylıca tanıtan bir mail atın, sorularınızı da mailde belirtirseniz detaylıca cevaplarım.

Yok kulağını keseceğim. yok kuyruğunu kısaltacağım diyen varsa lütfen iletişime geçerek hiç kendini yormasın. Ankara dışından sahiplenmek isteyen olursa, eğer araç ile gelip alma şansınız yok ise asla otobüs vs. ile köpek göndermem. Kendinizden emin değilseniz lütfen bizi de, kendinizi de oyalamayın. 

İletişim için: [email protected]

Sitemiz tüm hayvan sevenlerin beğenisine sunulmuş öncelikle köpek sahiplendirme amaçlı ve bu işi profesyonel çerçevede yapan belgeli işletmelerin satılık köpek ilanları ile uygun fiyatları bulacağınız, güncel ücretsiz ilan merkezi. Sitemiz tarafından hayvan satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Sitemiz hayvan sever kişilerin buluştuğu ve ilanlarını sergilediği ücretsiz bir ilan platformudur. 3285 sayılı Kanuna dayalı olarak Ev ve Süs Hayvanları Satış Yerleri 'nin Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Satın alma işlemi söz konusu olursa lütfen yetki belgesi ve ruhsatını sorunuz.

Henüz soru sorulmamiş.

Benzer İlanlar