20 kişi tarafından ziyaret edildi. 28 defa incelendi.
Cinsi: Pomeranian Boo
Cinsiyet: Belirtilmemiş
Yaş: 3 - 6 Aylık
İlan İl İlçe: Çankaya / Ankara
Durum: Görüşülür
İlan No: 6791
İlan Tarihi: 04 Mayıs 2021
Yayın Süresi: 09 Mayıs 2021

 PET STATION'DAN  5,5 AYLIK 2 DİŞİ 1 ERKEK POMERANIAN YAVRULARI YENİ SAHİPLERİNİ BEKLİYOR.

FOTOĞRAFLARDAKİ YAVRULARIMIZ ŞU AN GÜNCEL OLARAK SAHİPLENDİRİLEN YAVRULARIMIZDIR.VİDEO GÖRÜŞME YÖNTEMİYLE SEÇTİĞİNİZ YAVRUMUZU TAM KAPANMA ESNASINDA DA ANKARA İÇİ ADRESE TESLİM SEÇENEĞİ İLE SİZİNLE BULUŞTURUYORUZ.

İŞLETMEMİZ TARIM BAKANLIĞINCA RUHSATLANDIRILMIŞ ANKARADAKİ İLK VE TEK KÜÇÜK IRK KÖPEK ÜRETİM ÇİFTLİĞİDİR. KONUŞMALARINIZDA VEYA PAYLAŞIMLARINDA BU İŞİ RUHSATLI YAPTIKLARINI SÖYLEYEN KİŞİLERDEN TARIM BAKANLIĞINCA KENDİLERİNE VERİLMİŞ BANDROLLÜ EVCİL HAYVAN ÜRETİM İZİN BELGESİNİ KENDİ GÜVENLİĞİNİZ İÇİN TALEP EDİNİZ.

DETAYLI BİLGİ VE IRK HAKKINDAKİ SORULARINIZ İÇİN İRTİBAT NUMARASINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

EN KISA SÜREDE HAYATIMIZIN NORMALE DÖNMESİ VE YÜZ YÜZE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE .. 

 

 

 

Sitemiz tüm hayvan sevenlerin beğenisine sunulmuş öncelikle köpek sahiplendirme amaçlı ve bu işi profesyonel çerçevede yapan belgeli işletmelerin satılık köpek ilanları ile uygun fiyatları bulacağınız, güncel ücretsiz ilan merkezi. Sitemiz tarafından hayvan satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Sitemiz hayvan sever kişilerin buluştuğu ve ilanlarını sergilediği ücretsiz bir ilan platformudur. 3285 sayılı Kanuna dayalı olarak Ev ve Süs Hayvanları Satış Yerleri 'nin Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Satın alma işlemi söz konusu olursa lütfen yetki belgesi ve ruhsatını sorunuz.

Henüz soru sorulmamiş.

Benzer İlanlar